Novinky

Lamelová posteľ

Lamelová posteľ je vyrobené z bukového dreva, kde profil rámu je vo výške 7cm a v hrúbke 2,5cm. Bukové lamely sú v strednej časti zdvojené na 6tich lamelách, s možnosťou optimálneho nastavenia tvrdosti roštu, podľa zaťaženia. V oblasti ramien je zóna ramenná kolíska, ktorá je vyrobená 6timi úzkymi lamelami v šírke 25mm, kde dochádza k výraznejšiemu pruženiu, pri menšom zaťažení. Všetky zóny postele sú prispôsobené k optimálnemu rozloženiu váhy pri spánku, aby chrbtica bola maximálne v ideálnej polohe. Lamely sú osadené v masívnych, zvýšených púzdrach s vyšším pružením, čo výrazne pomáha k životnosti samotných lamiel ako aj matraca. Kovové nôžky 8x8cm s povrchovou úpravou Aluglos, sú stabilné a dávajú celkovú výšku postele 40cm. Voľný priestor pod posteľou je 30cm.

Držiaky matraca na bokoch sú vo výške 8cm a zabezpečujú fixovanie matraca na posteli.

Úložný Vak – bočný výklop s piestami.

Do lamelovej postele je možnosť montáže aj vnútorného rámu, ktorý sa vyklápa do boku cez piesty 270-360N. Úložný priestor je zabezpečený závesným vakom v rozmere 140x72cm. Hĺbka úložného priestoru je 17cm. Nosnosť vaku 20kg. Dno vaku je vystužené pevnou preglejkovou doskou. Samotný priestor pod úložným vakom je stále dostatočný pre prúdenie vzduchu a údržbu podlahy pod  posteľou. Vak je ľahko snímateľný v prípade údržby.

Výška lamelového  lôžka 40cm

Nosnosť lamelového lôžka 125kg

Poschodová posteľ Klára

Popis a vlastnosti Poschodová posteľ Klára je novinkou roku 2019. Jedná sa o 2 až 3 lôžkovú posteľ - úložný priestor je možné využiť ako plnohodnotné lôžko, v prípade potreby je možné kvôli rozmeru matraca odstrániť demontovať bočné dosky úložného priestoru. Maximálna výška matraca do úložného priestoru je 200mm, odporúčame matrac Pocket Roll. Rebrík a vrchná zábrana voči pádu sú kovové konštrukcie lakované v matnej čiernej farbe.

Samozrejmosťou je ošetrenie hrán kvalitnou ABS hranou hrúbky 2mm, ktorá je farebne identická s drevodekorom.

UPOZORNENIE: Cena postele je bez roštov a matracov.

NIE JE MOŽNÉ VYROBIŤ ATYP!