O nás

Firma Beny s.r.o. vznikla v roku 1996, ako prvý výrobca lamelových roštov na slovensku. Bola to myšlienka dvoch úspešných priateľov podnikateľov. Ich pôvodná výroba sa venovala umelohmotným púzdram a výrobe posteľových lamiel. V tomto projekte spojili svoje výrobky vo finálny produkt  - lamelový rošt.  Na slovensku bol lamelový rošt v tom čase ešte nie veľmi známy a používaný, a preto naši hlavní odberatelia boli prevažne zo západnej Európy. Cez týchto partnerov sa naše výrobky dostávali do celého sveta.  Rekordná ročná produkcia lamelových roštov, ktorá vyšla z našej výroby bolo 70tis kusov roštov.

Za dvadsaťtri ročné pôsobenie na trhu sme nadobudli dostatočné skúsenosti pretavené do kvality a spoľahlivosti našich výrobkov.

V súčasnosti má fi.Beny snahu predstaviť svoje výrobky aj na domácom trhu, ako dlhoročný výrobca lamelových roštov a stále populárnejších latových roštov.

Vo svojom výrobnom programe sa venujeme vývoju nových modelov a začíname aj s výrobou jednoduchých lamelových postelí.

V krátkom čase Vás fi.Beny rada privíta vo svojich nových výrobných a predajných priestoroch, kde si budete môcť sami vyskúšať, ktorý rošt z našej produkcii by bol pre Vás to najlepšie riešenie. V ponuke budú určite aj produkty od našich obchodných partnerov: postele, matrace, poťahy vankúše atď.

Beny sa rád stane aj Vaším partnerom v posteli.

 

Beny výroba Beny výroba Beny výroba

Kontakt

BENY, s.r.o.

Bystrická 1607, 966 81 Žarnovica